Hakkımızda

Biz;

Uzmanlıklarımızı tek bir çatı altında Centrium’da buluşturduk. Üst düzeyde teknik ve teknolojik standartlar ile donatılmış, 12 katlı, 4 bin metrekarelik kapalı alanımız ile, kolayca ulaşabileceğiniz bir yerde metro ve metrobüsün çok yakınında Zincirlikuyu’dayız. Aracınız ile gelmek isterseniz ücretsiz vale hizmetimiz vardır.

KBB merkezimizde, konusunda uzman, tecrübeli doktorlar ve son teknoloji donanım ile; kulak şekil bozukluklarından, vertigo’ya – burun kemiği eğriliğinden, sinüzite – geniz eti, tiroid ve guatr’dan, horlama ve uyku apnesi sendromuna – ses kısıklığından, ses analizi ve terapisine kadar her türlü kulak, burun, boğaz hastalıkları tanı ve tedavi hizmetleri veriyoruz. 

Centrium’da KBB haricinde, Plastik Cerrahi, Medikal Estetik, Saç Ekimi ve Diş alanlarında konularının uzmanı tecrübeli kadrolarımız ile nitelikli, sonuç odaklı tanı ve tedavi hizmetleri sunuyoruz.

Sağlıklı, mutlu ve güzel hissedebilmeniz önemli. Sizin kadar bizim için de… Amacımız, kişiye özgü hizmet anlayışımız ile size özgün bir “Centrium Müşteri Deneyimi” yaşatmak.

Bilimsel ve teknolojik gelişmeleri düzenli takip eder, araştırır, sorar, tartışır ve öğreniriz. Tüm hastalarımız bizim için birbirinden farklı beklentileri olan birer misafirdir. Dinleriz, anlarız, analiz eder ve kişiye en uygun çözümlerle beklentilerinizi karşılamaya çalışırız.

 

Centrium  KBB

Daha sağlıklı olun diye buradayız!

Centrium SAÇ EKİMİ

Daha iyi hissedin diye buradayız!

Centrium  DİŞ

Daha mutlu olun diye buradayız!

Centrium  ESTETİK

Daha güzel olun diye buradayız!

Kısacası Biz sizin için buradayız…..